Date & time Venue Proxima Tickets od 69 PLN Ticket distribution goingapp.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z przyczyn od nas niezależnych, z powodu niefortunnego zbiegu okoliczności i konfliktu z warunkami wyłączności festiwalowej, $NOT nie wystąpi 5 sierpnia w Proximie i jesteśmy zmuszeni odwołać jego występ w Warszawie.
Próbowaliśmy wszystkiego, żeby zachować ten koncert — niestety ostateczna decyzja, nie należała do nas. Bilety można zwracać w punktach zakupu.
Poniżej oficjalne oświadczenie agencji:
“$NOT was supposed to perform in Warsaw on March 11th as part of his February-March Europe tour. Due to the Covid restrictions still applying in most of the European countries in February, the tour got postponed to the Summer. Due to scheduling conflicts now happening with some other dates $NOT has been originally confirmed for in the Summer, we’re unfortunately in a position where all the tour dates cannot be postponed, Warsaw being one of them together with Brussels, Copenhagen, Brighton and Gdansk. All tickets bought will be refunded at their point of purchase.”

Autor hitów “Revenge i “Whipski” w marcu 2022 r. na pierwszym polskim koncercie!
11 marca 2022 r. w warszawskiej Proximie zagra $NOT – amerykański raper, którego kariera w ostatnich miesiącach nabrała bardzo mocnego tempa.

Nikomu nie trzeba mówić, jak trudno przebić się na amerykańskiej scenie hiphopowej. Setki nowych płyt miesięcznie, pojawiające się co i rusz nowe twarze – trzeba mieć ogrom talentu, samozaparcia, konsekwencji oraz pasji, żeby się nie zrazić. 24-latek rodem z Nowego Jorku, ale już od dziecięcych lat związany z Florydą, jest tego doskonałym przykładem.

$NOT poważną przygodę z muzyką rozpoczął w latach licealnych, a za jego oficjalny debiut uznaje się numer “Stamina” z 2018 r. Chociaż swoje numery długo nagrywał na kiepskim sprzęcie w chałupniczych warunkach, łatwo dało się w nich znaleźć pokłady nieszablonowości, świeżości i młodzieniec w krótkim czasie zyskał niemałą popularność.
Przełomem dla $NOT-a było wykorzystanie w 2019 r. przez HBO w pilocie serialu “Euforia” jego singla “Billy Boy”, a potem podpisanie umowy z szanowanym labelem 300 Entertainment. Włodarze firmy, dla której nagrywają m.in. Young Thug, Fetty Wap czy Megan Thee Stallion, zapewnili raperowi doskonałe warunki do konsekwentnego rozwoju, a on ze swojej szansy skorzystał wzorowo.

Dziś $NOT to autor dwóch dobrze przyjętych longplayów “- Tragedy +” i “Beautiful Havoc”, człowiek odpowiedzialny za hity takie jak “Gosha”, “Revenge”, Whipski” czy “Tell Em”, współpracownik takich tuzów jak Denzel Curry oraz Lil Skies.

“$NOT potrafi być asertywny, odważny i zuchwały, ale demonstruje też miękką, a nawet romantyczną stronę” – pisał o jego ostatniej płycie dziennikarz serwisu Pitchfork, podkreślając artystyczną wszechstronność rapera. Nie możemy już się doczekać odpowiedzi na pytanie, które z tych oblicz będzie przeważało na warszawskim koncercie?