Date & time Venue Proxima Tickets 130 zł – przedsprzedaż, 150 zł – w dniu koncertu Tickets Cancelled Ticket distribution eventim.pl knockoutprod.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

‼ W związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 oraz na mocy decyzji służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zdrowie publiczne w Polsce i Europie, cała trasa grupy MUCC została odwołana.

MUCC mieli zaprezentować się w Polsce 6 kwietnia 2020 roku w klubie Proxima w Warszawie.

‼ Osoby, które chcą zwrócić bilety zakupione w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: [email protected] wraz z informacją o numerze zamówienia.

‼ Osoby, które zakupiły bilety w sieci Eventim lub Ebilet proszone są o kontakt z infolinią: [email protected], +48 22 59 18 383 | Ebilet: tel: (22) 122 80 99

Knock Out Productions prezentuje jeden koncert j-rockowej formacji w Warszawie!

MUCC zaprezentuje się dla polskiej publiczności 6 kwietnia przyszłego roku w warszawskim klubie Proxima. Ostatnią produkcją grupy jest album „Myakuhaku”, który został wydany w 2017 roku (Sony Music Associated Records).

? MUCC (Japonia) alternatywny metal, metalcore, punk rock:

MUCC to jeden z najbardziej znanych japońskich zespołów poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni. Powstała w 1997 roku formacja, początkowo należała do tak zwanego nurtu visual kei, wyróżniającego się wizualnie pstrokatymi strojami, lecz szybko go porzuciła na rzecz normalniejszego wyglądu oraz muzyki pełnej brzmieniowych eksperymentów, co wyróżnia wielu wykonawców z Japonii.

Tatsurou (Iwakami Tatsurou; śpiew), Miya (Yaguchi Masaaki, gitara), YUKKE (Fukuno Yusuke, gitara basowa) i SATOchi (Takayasu Satoshi, perkusja) w swoich piosenkach nawiązują do hard rocka, metalu, nu-metalu, popu, nowoczesnej elektroniki, industrialu, a nawet bluesa (nierzadko słychać w utworach harmonijkę).

Jak niemal wszystkich japońskich muzyków cechuje ich doskonały warsztat i brak jakichkolwiek granic dla wyobraźni. Nierzadko karkołomne połączenia stylistyczne w przypadku MUCC sprawdzają się doskonale i są doceniane przez fanów. Kapela miała okazję przekonać się o tym nie tylko w ojczyźnie, lecz również na Wacken Open Air w Niemczech, wielu innych krajach europejskich (w tym również w Polsce) czy podczas trasy koncertowej po USA.

Bilety na koncert będą dostępne w sprzedaży na:
? https://sklep.knockoutprod.net

[PL] Uwaga! ⚠ Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. sklep.knockoutprod.net oraz eventim.pl!

[ENG] Attention! ⚠ Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are sklep.knockoutprod.net and eventim.pl.