Date & time Venue Palladium Tickets 35 PLN Ticket distribution biletyna.pl kupbilecik.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Już 30 czerwca o godz. 19.00 w warszawskim Palladium, ze swoim solowym programem wystąpi Mateusz Socha! Będzie to ostatni występ Mateusza z tym programem w Warszawie.

Mateusz Socha – dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem.

Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji.

Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

W ten niedzielny wieczór oprócz Mateusza bawić was będą również goście “niespodzianki” zaproszeni specjalnie na tą okazję 🙂

Występ zostanie w całości zarejestrowany.

Bilety w cenie 35 zł do kupienia online w serwisach:

BILETYNA – https://biletyna.pl/stand-up/Stand-up-Comedy-Mateusz-Socha-w-programie-Krol-Piaskownicy/Warszawa

KUPBILECIK – https://www.kupbilecik.pl/impreza-36379-standup.comedy.mateusz.socha.w.programie.krol.piaskownicy.warszawa.html