Date & time Venue Palladium Tickets 119,00 zł - 199,00 zł Tickets Moved Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl eventim.pl goout.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Uprzejmie informujemy, iż z powodu obecnej sytuacji epidemicznej w
kraju koncert Mahmood zaplanowany na dzień 5.03.2021 zostaje
przełożony na grudzień 2021. O dokładnej dacie koncertu
poinformujemy Państwa w ciągu najbliższych dni.

Alessandro Mahmood zyskał ogromną popularność dzięki udziałowi w zeszłorocznym konkursie Eurowizji. Jego singiel „Soldi” został odtworzony w serwisie YouTube ponad 250 milionów razy! Debiutancki album artysty, który ukazał się na chwilę przed Festiwalem, stał się dla przepustką do międzynarodowej kariery.
Rok 2019 był przełomowy w karierze Mahmooda. Artysta ma za sobą bardzo udaną trasę koncertowej po Włoszech, platynową płytę za „Barrio” (21 milionów streamingu i 33 miliony odtworzeń w ciągu dwóch miesięcy) oraz nagrodę za najlepszy włoski utwór na European Music Awards MTV.

Jesienią ubiegłego roku artysta wyruszył w europejską trasę koncertową, która okazała się wielkim sukcesem: dwa wyprzedane koncerty w Londynie, tysiące fanów nucących jego piosenki w Barcelonie, niesamowity entuzjazm w Tel Avivie. Był to jednak dopiero początek podróży, którą Mahmood zaplanował na 2020 rok!
W kwietniu artysta startuje z kolejną europejską trasą koncertową, którą rozpocznie w swoim rodzinnym Mediolanie. Kolejne koncerty odbędą się w Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczej, Szwajcarii a już 24 maja Mahmood dotrze do Polski.

Linki do oficjalnych teledysków:

Mahmood – Soldi

Mahmood – Barrio

Mahmood – Rapide

Organizator: Topkoncert Sp. z o.o.
00-066 Warszawa, Pl. Stanisława Małachowskiego 2
[email protected]

BILETY:
https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/mahmood/

Bilety