Date & time Venue Palladium Tickets 75/110 PLN Ticket distribution bileteria palladium biletyna.pl ebilet.pl goout.net kupbilecik.pl Links GoOut link

Drodzy Klienci,

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją podwyższonego ryzyka epidemiologicznego koncert Magia marzeń: Młynarski mniej znany zaplanowany na dzień 4.11.2020, zostanie przeniesiony na inny termin.
Organizator jest w trakcie potwierdzania nowej daty. Jak tylko ją poznamy będziemy się z Państwem kontaktować. Bilety zakupione na poprzedni termin pozostają ważne oraz uprawniają do wejścia w nowym terminie. Prośby o zwroty będziemy akceptować po ogłoszeniu nowej daty.
Z góry dziękujemy za cierpliwość! Pozdrawiamy serdecznie.

UWAGA KONCERT PRZEŁOŻONY z 13.03.2020

MAGIA MARZEŃ. MŁYNARSKI MNIEJ ZNANY
KONCERT CHARYTATYWNY

„Jutro ciekawi mnie ogromnie
Jest szansą, która wszystko zmienia,
Dlatego nie spisuję wspomnień
Ale notuję swe marzenia…” W. Młynarski

specjaliści od spełniania marzeń

zapraszają do wysłuchania bardziej i mniej znanych piosenek
Mistrza Młynarskiego, w znakomitym wykonaniu:

Alicji Majewskiej
Doroty Miśkiewicz
Magdy Umer
Jacka Bończyka
Andrzeja Lamperta
Jana Młynarskiego
Studentów i Doktorantów UMFC

w towarzystwie
Orkiestry symfonicznej UMFC
pod batutą Zuzanny Falkowskiej

Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na realizację marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu – działania statutowe Fundacji Mam Marzenie.
Dzięki sponsorom, ludziom dobrej woli oraz pracy wolontariuszy 8-letnia Marta dostała upragniony zestaw perkusyjny, a 16-letni Iwo zobaczył Barcelonę oraz emocjonujący mecz swojej ulubionej drużyny FC Barcelony na jej stadionie. 6-letnia Lenka, wielbicielka talentu Idy Nowakowskiej, spotkała się ze swoją idolką, z którą mogła zatańczyć, przymierzyć baletowe stroje i zaprzyjaźnić się. Natomiast Patryk, mimo młodego wieku, zaledwie 12 lat, przez jeden dzień mógł być żołnierzem.
Fundacja Mam Marzenie spełniła już ponad 8500 marzeń, ale przed nami nadal wiele marzycielskich wyzwań! Każdy, kto przyjdzie na koncert będzie miał możliwość, nie tylko wysłuchania pięknych piosenek, ale także wniesie swój wkład w wywołanie uśmiechu na twarzach Marzycieli.

Bilety