Date & time Venue Hybrydy Tickets 50 PLN / 75 PLN Lineup 19:00 - Wejście
20:00 – COLD MEAT PARTY
21:00 – LIFE
* Uwaga❗ Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.
Ticket distribution livenation.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Post-punkowa absurdalna polemika zespołu LIFE pochodzącego z Hull w Wielkiej Brytanii, wywarła znaczący wpływ na ich debiutancki album. Płyta „Popular music” z 2017 roku obroniła się w programie BBC 6Music Steve’a Lamacqa oraz zdobyła uznanie fanów post-punkowego zespołu Idles. Niespodziewanie „Popular Music” znalazła się na liście BBC Radio 1 Albums Of The Year, gdzie chropowatość oraz wystrzałowa gra słów LIFE znalazły się nieoczekiwanie – ale w pełni zasłużenie – w gronie takich artystów jak Jay-Z, Skepta, The xx czy Wolf Alice. Dwa lata później ich niecierpliwie wyczekiwany drugi album „A Picture Of Good Health” wzniósł się na podium pod względem muzycznym i tekstowym.

„Popular Music”, nad którym prace były rozciągnięte w czasie, był muzycznym kolażem dokumentującym ich początki oraz rozwój. Dla porównania „A Picture Of Good Health” jest efektem intensywnego czterotygodniowego okresu nagrań w Tottenham, w północnym Londynie. Producenci Luke Smith (Foals) i Claudius Mittendorfer (Parquet Courts) oraz nowy basista Lydia, pomogli stworzyć bardziej solidną i bogatszą melodię, jednocześnie nie tracąc charakterystycznego dla zespołu ognia i uderzenia. W warstwie lirycznej poprzedni album odnosił się do współczesnego świata, w szczególności do polityki i problemów społecznych. Tym razem tematy tekstów są bardziej osobiste, ponieważ bracia i autorzy tekstów Mez (wokal) i Mick (Gitara) zmierzyli się z własnymi emocjami, doświadczeniami i motywacjami.

Life jest pierwszym czteroosobowym zespołem gitarowym z Hull, który od czasów świetności kapeli The Housemartins z lat 80-tych, zyskuje popularność.