Date & time Venue Proxima Tickets I pula- 99 PLN Przedsprzedaż- 109 PLN W dniu koncertu- 120 PLN Ticket distribution knockoutprod.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Krisiun, promujący zeszłoroczny album “Mortem Solis”, powróci do Polski na trzy koncerty. Dołączy do niego duński BAEST oraz belgijskie Schizophrenia band i Triagone.
Krisiun will come back to Poland with their news album and guests: Baest, Schizophrenia and Triagone.

KRISIUN:
Krisiun już od niepamiętnych czasów osiągają wyżyny brutalności w deathmetalowej jatce, a jednocześnie nie potrzebują żadnych suplementów, by poturbować słuchacza. Tu nie ma idealnie brzmiących triggerów, aranżacyjnej ekstrawagancji czy przyjemnych melodii. Zamiast tego Brazylijczycy podkręcają temperaturę do maksimum i gnają przed siebie. Blasty, maksymalne ciśnienie na kostkowane riffy, a do tego sam konkret w kwestii kompozycji. Bez sztucznego wydłużania utworów – ma być strzał między oczy i jest.
https://www.facebook.com/krisiun.official
https://www.youtube.com/watch?v=0DkV4KEalmY
https://www.instagram.com/krisiun/
BAEST:
Jeśli death metal kojarzy wam się bardziej z solidną podbudową rytmiczną oraz melodyjno-riffową podstawą, które aż zmuszają do machania głową, Baest to zespół dla was. Kwintet z Aarhus w niespełna osiem lat zdążył pojeździć po świecie z Decapitated, zgarnąć parę nagród i podpisać papiery z Century Media. Idą na sam szczyt i nikt ich nie zatrzyma.
https://www.facebook.com/baestband
https://www.youtube.com/watch?v=qMbrq9iQ0Nk
https://www.instagram.com/baestband/
SCHIZOPHRENIA:
Schizophrenia z ogromną dokładnością i przede wszystkim z furiackim zacięciem odtwarza tę erę ekstremy, gdy thrash i death metal funkcjonowały jako jeden organizm. Są więc blasty, ale i bardziej klasyczne przyspieszenia, skrzekliwy wokal na styku wyplucia płuc i garażowego wrzasku, a do tego niesłabnąca energia. Belgowie znają swój fach.
https://www.facebook.com/Schizophrenia.Officialband
https://www.youtube.com/watch?v=nvnrXxZ2fUU
https://www.instagram.com/schizophrenia.dm/TRIAGONE:
Triagone to bardzo świeży skład, który nie znosi ich nudy. Ich death metal jest ekstremalnie techniczny, wyczulony na detale, a do tego pełen wszystkiego. Wściekłe tappingi basowe walczą z wymyślnymi figurami gitarowymi, a wrzeszczany growling dobrze kontrastuje z tym niemalże wybuczanym, do granic niskim.
https://www.facebook.com/TriagoneDeathMetal
https://www.youtube.com/watch?v=wfS92ZMxjP8
https://www.instagram.com/triagone_/

🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod