Date & time Venue Palladium Tickets 90 zł [miejsca stojące] // 140 zł [balkon / miejsca siedzące] Lineup wejście: 19:00
start: 20:00
Tickets Sold out Ticket distribution bileteria palladium goout.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

UWAGA!
W ZWIĄZKU Z NARASTAJĄCĄ LICZBĄ PRÓŚB O ZMIANĘ DANYCH NA BILETACH NA KONCERT KORTEZA 25.01 INFORMUJEMY, IŻ DANE NIE BĘDĄ W OGÓLE ZMIENIANE!!! NASZA DECYZJA JEST PODYKTOWANA KILKOMA SYTUACJAMI W KTÓRYCH ZMIANY DANYCH Z POWODÓW CHOROBOWYCH/OSOBISTYCH OKAZAŁY SIĘ ZMIANAMI DLA OSÓB, KTÓRE BILETY ODSPRZEDAWAŁY NA RYNKU WTÓRNYM.

Na koncert Korteza 25.01 obowiązują bilety imienne. Oznacza to, że przy wejściu będzie weryfikowana zgodność danych osobowych uczestnika koncertu z danymi zawartymi na bilecie wstępu na powyższe wydarzenie.
Teatr Palladium zastrzega sobie również prawo do odmowy udziału klienta w wydarzeniu w sytuacji braku dowodu tożsamości oraz niezgodności danych umieszczonych na bilecie z dowodem tożsamości uczestnika.

W sytuacji kiedy klient zakupił wszystkie bilety na swoje dane osobowe, a ma zamiar odstąpić jeden lub więcej biletów innym uczestnikom, nie jest wymagana zmiana danych na każdym z biletów pod warunkiem że klient będzie na wejściu towarzyszył osobom obdarowanym.
Zmiana danych na zakupionych biletach będzie rozstrzygana tylko w wyjątkowych sytuacjach.

To będzie ostatni koncert Korteza przed kilkumiesięczną przerwą, podczas której będą trwały prace nad trzecim albumem.

25.01.2018 Kortez wspólnie z zespołem zagra w Warszawie w Klubie Palladium. Bilety na to wydarzenie będą biletami imiennymi. Sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 6.12.2018 o godzinie 12:00.

Dodatkowy koncert (25.01.2019) w Warszawie będzie kontynuacją i jednocześnie zakończeniem wyprzedanej w całości trasy HEJ WY o retrospektywnym charakterze. Będzie można na nim posłuchać wybranych piosenek ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw Korteza. We wrześniu 2018 trasę HEJ WY poprzedziło ukazanie się “Mini domu”, który jest zbiorem EPek pochodzących z podwójnie platynowego albumu “Mój dom”. Na płycie znalazły się także dwa nowe utwory: “Hej wy” i “Stare drzewa”.

W Warszawie Kortezowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Krzysztof Domański, Lesław Matecki, Robert Kretzschmar i Jacek Lachowicz.

Bilety