Date & time Venue Hybrydy Tickets Lista gości jest już zamknięta! Brak możliwości uzyskania zaproszenia!

Sorry, this entry is only available in Polish.

Serdecznie zapraszamy na Koncert akustyczny przyjaźni polsko – izraelskiej z okazji 71. rocznicy powstania państwa Izrael i 101. rocznicy odrodzenia Rzeczypospolitej Polskiej, który odbędzie się w środę 23 października w klubie Hybrydy.

Koncert ma na celu upamiętnienie powstania Izraela oraz podkreślenie wspólnych polsko-izraelskich związków kulturowych i historycznych.
W dniu koncertu wystąpią:
Maya Isacowitz (znana też jako Maya Isac) urodziła się w 1987 r. w Izraelu. Jej rodzina przybyła do Izraela z Republiki Południowej Afryki. Tworzy w języku angielskim.
Muzykę tworzy od 14 roku życia, a mając 21 lat wydała debiutancki album pt. „Safe & Sound”, który uzyskał status Złotej Płyty. W 2012 r. zdobyła nagrodę ACUM – izraelskiego stowarzyszenia twórców.
W 2015 r. wyjechała do Stanów Zjednoczonych, wydała nową płytę i występowała na kilku amerykańskich festiwalach, m.in. South by Southwest, Mountain Jam oraz jako artystka otwierająca koncert Suzanne Vega.
W lutym 2019 r. wydała nowy singiel „Sparkle”, którego producentem jest Tomer Yosef.
https://www.mayaisac.com/

Gaba Kulkapolska pianistka, piosenkarka i autorka tekstów. Styl, który prezentuje, to połączenie jazzu, rocka, poezji śpiewanej oraz brzmień musicalowych i teatralnych. Sama wokalistka nazywa swoją muzykę progresywnym popem. We wszystkich utworach wykorzystywany jest fortepian. Wydała trzy autorskie płyty, które zdobyły liczne wyrazy uznania ze strony słuchaczy i krytyków. W swojej twórczości inspiruje się głównie muzyką Kate Bush oraz Tori Amos i do tych wykonawczyń jest często porównywana. Zdobywczyni Fryderyka 2010 jako Wokalistka Roku.

Lista gości jest już zamknięta! Brak możliwości uzyskania zaproszenia!