Date & time Venue Hybrydy Tickets od 50 PLN Ticket distribution
empik
goingapp.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

‼️UWAGA!‼️
Z przyczyn niezależnych od zespołu Jary Oddział Zamknięty, koncert w Klubie Hybrydy zostaje przeniesiony na Sobotę dnia 🔴23.04.2022 o godz. 20:00 🔴czyli widzimy się dzień później niż planowaliśmy. Bilety, nasi muzyczni goście bez zmian, do tego mamy dla Was niespodziankę, którą podzielimy się z Wami na koncercie. Do zobaczenia w Sobotę, bądźcie z nami ! Za zaistniałą sytuację przepraszamy!
P.S. Po koncercie o godz 22:30 zapraszamy do kawiarni „Bite Żółwie” (na partarze w Hybrydach) na spotkanie z zespołem i autorem książki.
– Jary OZ Management

Jary Oddział Zamknięty i Goście – koncert promujący płytę „Lilaróż”. Krzysztof „Jary” Jaryczewski zaprasza Was w muzyczną podróż wraz ze swoim zespołem i zaproszonymi gośćmi. Wystąpią: Robert Janowski, Sebastian Piekarek (IRA), Marcin Czyżewski, Włodek Kania, Marcin Ciempiel, Michał Coganianu i inni. Zagramy premierowe numery i zabierzemy Was w powrót do lat 80-tych. Po koncercie odbędzie się spotkanie z muzykami i Michałem Grześkiem, autorem książki o Oddziale Zamkniętym pt.”Napiętnowani Marzeniami”, będzie możliwość zakupu płyta „Lilaróż” oraz książki z autografami, idealne prezenty pod choinkę, serdecznie zapraszamy!

Linki do bileterii:

Going

EmpikBilety

Bilety są również dostępne w stacjonarnych sklepach Empiku.