Date & time Venue Palladium Tickets od 69 PLN Lineup ☂ drzwi: 19:00
☂ koncert: 20:30
Tickets Sold out Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Bracia Kacperczyk pokonali tytułowy kryzys i ruszają w trasę koncertową promującą album pt. “Kryzys Wieku Wczesnego”. Wyjątkowy koncert premierowy odbędzie się 9 marca w Warszawie, gdzie na scenie Palladium do braci dołączą także zaproszeni goście specjalni! Po co się smucić, łapcie bilety w aplikacji Going. oraz stacjonarnie w salonach Empik w całej Polsce i widzimy się pod sceną!

Osoby niepełnoletnie:
– poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,
– osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Pobierz oświadczenie: http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

W koncercie mogą wziąć udział także osoby niezaszczepione, natomiast każdy zaszczepiony uczestnik jest zobowiązany do przedstawienia do wglądu certyfikatu szczepienia lub oświadczenia o szczepieniu.

AKREDYTACJE [email protected]

Partnerem trasy koncertowej jest Perła.