Date & time Venue Hybrydy
https://www.altersklep.pl/
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z przykrością informujemy, że część europejskiej trasy Joy Crookes, w tym koncert w Warszawie, zostaje odwołana. Poniżej oświadczenie artystki:
„I’m really sorry to say that due to the ongoing situation with covid-19 we have to move our February EU tour. Everyone has been working really hard to move as many shows as possible to May. Unfortunately we haven’t been able to reschedule every date despite everyone’s best efforts. I’m really sorry, it’s a wild time right now and the availability just wasn’t there, so with regret we are not able to reschedule Milan, Oslo, Helsinki, Munich, Warsaw, Brussels. We’ll do everything we can to get back out to those cities as soon as possible. Crooksie x”

Joy Crookes po raz pierwszy w Polsce! Artystka, która z każdym kolejnym singlem zachwyca brytyjskie media, zagra 25 lutego 2022 w warszawskim klubie Hybrydy.

Urodzona i wychowana w Londynie Joy Crookes obecnie porównywana jest już do Amy Winehouse i Lauryn Hill. Dorastała, słuchając eklektycznej mieszanki gatunków – od Nicka Cave’a po Kinga Tubby’ego, Kendricka Lamara i Gregory’ego Isaacsa, co zaowocowało ciekawością, pasją i muzyczną obsesją, które wciąż przekłada na własną twórczość. Seria wyprzedanych koncertów w UK, nominacja do prestiżowej BRIT Rising Star, czy zapowiadany support Harry’ego Stylesa w ramach światowej trasy sprawiły, że Joy Crookes znalazła się w ekskluzywnym gronie docenianych londyńskich artystów. Dzięki jej talentowi do inteligentnego, nowoczesnego storytellingu oraz nieustraszonej postawie aktywistki coraz szersze grono fanów czeka na jej kolejny ruch. W sierpniu pojawił się singiel „Skin”, zapowiadający debiutancki album o tym samym tytule, którego premiera przewidziana jest na 15 października.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w środę, 8 września 2021 o 10:00.
Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w czwartek, 9 września 2021 o 10:00. W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów – Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).

Bilety ebilet:
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/joy-crookes/