Date & time Venue Hybrydy Tickets WSTĘP WOLNY dla członków grupy / 10 zł studencki i 20 zł normalny - pozostali Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

W tym roku mija 20 lat od reaktywacji klubu HYBRYDY! Z okazji tego jubileuszu FUNDACJA UNIVERSITATIS VARSOVIENSIS zaprasza wszystkich HYBRYDZIARZY na integracyjną imprezę klubową – DWUDZIESTKĘ nowych HYBRYD!

DJ SIN i DJ TENSILE zaserwują najlepsze klubowe brzmienia z gatunków house, funk, rap,
hip hop, R&B, pop. Na imprezie będzie można usłyszeć 20 NAJLEPSZYCH HYBRYDOWYCH HITÓW wybranych przez kilkunastu DJ-ów związanych z HYBRYDAMI przez ostatnie 20 lat. Będą też muzyczne hybrydowe przeboje wybrane przez sympatyków klubu. Jubileusz
20-lecia to okazja do spotkania dawnych przyjaciół i znajomych, którzy bawili się w Hybrydach na cyklicznych imprezach przez ostatnie dwie dekady. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nawiązać nowe znajomości i potańczyć przy najlepszej klubowej muzyce miksowanej przez DJ-ów z HYBRYD.

Wydarzenie jest promowane na Facebook i Messenger. Osoby, które dołączą do godz. 12.00 w piątek 8 listopada do grupy, mają zapewnione bezpłatne wejście! Dla pozostałych podczas imprezy będą dostępne bilety przy wejściu do klubu w cenie: 10 zł studencki i 20 zł normalny.

Do zobaczenia 8 listopada w HYBRYDACH!