Date & time Venue Proxima Tickets 55-65 PLN Lineup Otwarcie - 18.30
Koncert Holyguns - 19.30
Koncert Illusion - 20.30
Tickets null Ticket distribution biletomat.pl ebilet.pl
empik
eventim.pl
media markt, saturn
pwevents.pl ticketmaster.pl Links Facebook Event Artist link

Sorry, this entry is only available in Polish.

Illusion zaprezentował pierwszy singiel „Kto jest winien?”, który zapowiada nową, pierwszą od 4 lat, płytę. W marcu album pod tytułem „Anhedonia” trafi na sklepowe półki, a zespół ruszy w trasę koncertową!

Bilety:
55 – https://pwevents.pl/bilety/illusion–trasa-anhedonia/585/123
60 – Ticketmaster, Eventim, eBilet, Biletomat
65 – w dniu koncertu

To już siódmy studyjny krążek zespołu, który w tym roku obchodzi 26-lecie istnienia. Znajdzie się na nim dziewięć utworów. Rozmawiając z zespołem na próbach ustaliliśmy, że chcemy nagrać album brzmiący agresywnie, surowo, naturalnie. Miał być „wpie..ol”! Chcieliśmy wydobyć charakterystyczne brzmienie Illusion, oparte na mocnej sekcji rytmicznej, chropowatych gitarach i energetycznym vocalu Tomka – mówi Szymon Sieńko odpowiedzialny za produkcję nowego albumu.

Nowy singiel, to powrót do korzeni Illusion – solidna dawka energii, wściekłości i buntu wobec niezmiennych słabości ludzkiej natury. „Kto jest winien?” to mroczny utwór z bezkompromisowym tekstem stawiającym pytanie o kondycję społeczeństw i niemoc wobec działań militarnych. Kto jest winien przelewom krwi i dlaczego nadal ma to miejsce w erze współczesnej – podsumowuje Tomasz „Lipa” Lipnicki.

„Kto jest winien?” https://www.youtube.com/watch?v=qUL5lNGt1eQ„
Trzy ptaki” https://www.youtube.com/watch?v=Ox92iALrA-0
„Vendetta” https://www.youtube.com/watch?v=A144Rm8dnZU