Date & time Venue Palladium Lineup 18:30 otwarcie drzwi
19:00 start koncertu
Tickets Free Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie koncertem Herbert – rekonstrukcja poety. Uprzejmie informujemy, że wszystkie bilety zostały pobrane. Organizatorzy raz jeszcze przepraszają za anulowanie pierwszej puli wejściówek oraz pragną podkreślić, że do anulowania nie doszło z winy GoOut czy też usterki systemu.

Mamy nadzieję, na wspólną celebrację naszej artystycznej uczty, poświęconej wybitnemu poecie – Zbigniewowi Herbertowi.

Życzymy udanego koncertu!

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za zainteresowanie koncertem „Herbert. Rekonstrukcja poety”, który odbędzie się 28 lipca 2023 r. o g. 19.00 w Teatrze Palladium w Warszawie. Niestety ze względów technicznych organizatorzy zmuszeni są do anulowania wszystkich biletów, dlatego zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o pobranie nowych, imiennych wejściówek (w liczbie maksymalnie 2), które dostępne są na stronie www.palladium.pl.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację i jednocześnie serdecznie zapraszamy na widowisko. Mamy nadzieję, że mimo nieprzewidzianych okoliczności spotkamy się podczas koncertu.
Prosimy o zabranie na wydarzenie dokumentu potwierdzającego dane osobowe.
Wejściówki będą dostępne do wyczerpania zapasów.

28 lipca 2023 roku Biuro „Niepodległa” i Fundacja Universitatis Varsoviensis zapraszają na niezwykły koncert „Herbert. Rekonstrukcja poety”. Widowisko upamiętni twórcę Pana Cogito, Zbigniewa Herberta, w 25. rocznicę jego śmierci. Początek o godzinie 19:00 w Teatrze Palladium w Warszawie.

Na scenie koncertu „Herbert. Rekonstrukcja poety” wystąpią m.in.: Marek Piekarczyk, Tomasz Organek, Dorota Miśkiewicz, Barbara Wrońska, Skubas, Limboski, Abradab i Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO.
Całość poprowadzi Marcin Kwaśny.

Dla tych, którzy nie mogli przybyć do Warszawy, dostępna będzie retransmisja w TVP Kultura.

Serdecznie zapraszamy na koncert „Herbert. Rekonstrukcja poety”!

Partnerem wydarzenia jest Teatr Palladium. Patronat medialny objęły Radio Wnet i Polskie Radio RDC.

Koncert „Herbert. Rekonstrukcja poety” dofinansowano z budżetu państwa w ramach środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Bilety