Date & time Venue Palladium Tickets 140/160 zł (miejsca stojące), 180/200 zł (miejsca siedzące) Tickets Sold out Ticket distribution knockoutprod.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Knock Out Productions prezentuje koncert grupy Heilung w Warszawie!

Folk metalowa kapela Heilung, zawita do Polski jesienią 2019 roku. Zespół składa się z trójki muzyków z Niemiec, Danii i Norwegii, a ich muzyka odnosi się do czasów wikingów i średniowiecza. Kapela zagra w naszym kraju już 22 października, w warszawskim klubie Palladium. Heilung ma na swoim koncie 3 albumy studyjne, a kolejny – czwarty, zatytułowany „Futha”, ukazać ma się w maju 2019 roku, nakładem Seasons of Mist.

Przedsprzedaż biletów startuje już w najbliższy poniedziałek, 11 marca o godzinie 11:00. Będzie można je zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net

? HEILUNG (Dania) pagan folk, eksperymentalny folk:

Nie szukajcie tu nawiązań do polityki i do religii. O to apeluje do odbiorców niesamowite duńskie trio Heilung, które tworzą Kai Uwe Faust, Christopher Juul i Maria Franz. Ich fascynuje mitologia nordycka i klimaty średniowieczne. Od brudów współczesnego świata wolą się trzymać z daleka. Sądząc po tym, jak odbierana jest ich twórczość, robią słusznie.

O tym, co tworzą, mówią: “Amplified history from early medieval northern Europe”. Wgłębiają się w temat maksymalnie, teksty nierzadko budują na tym, co zostało napisane na dawnych nordyckich artefaktach. W przeciwieństwie do Einara Slevika nie mają nic przeciwko okresowi wikińskiemu. Twórczość Heilung na żywo to… To coś niesamowitego, co jest połączeniem muzycznego performance’u z dawnym pogańskim rytuałem, w którym otoczka wizualna gra nie mniejszą rolę niż podkład muzyczny.
Heilung doceniono podczas prestiżowego norweskiego Midgardsblot Festival, a angielski “Metal Hammer” nominował Duńczyków do Metal Hammer Golden Gods Award w kategorii “Best Underground Band”. Nagrywają od jakiegoś czasu dla renomowanej wytwórni Season Of Mist. Dorobek Heilung to albumy “Ofnir” (2015) i “Lifa” (2017). W 2019 roku powiększy się on o kolejną produkcję, “Futha” (premiera, maj 2019).

Sprawdź, jeśli lubisz: Wadruna, Faun, Danheim…

▶ https://heilung.bandcamp.com
▶ https://www.facebook.com/amplifiedhistory
▶ https://www.youtube.com/watch?v=QRg_8NNPTD8

Zagrają:
HEILUNG (Dania) pagan metal, eksperymentalny folk

Kiedy: 22 października (wtorek) 2019
Gdzie: Warszawa @ Palladium, ul. Złota 9
Bilety: 140/160 zł (miejsca stojące), 180/200 zł (miejsca siedzące)
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne od 11.03 na:
https://sklep.knockoutprod.net

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod