Date & time Venue Proxima Tickets 10pln – lista FB* 15pln – pozostali Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

W repertuarze imprezy:
A PERFECT CIRLCLE, ALICE IN CHAINS, DEFTONES, DISTURBED, FAITH NO MORE, FEAR FACTORY, GODSMACK, HATEBREED, H-BLOCKX, ILL NINO, KILLSWITCH ENGAGE, KORN, LIMP BIZKIT, LINKIN PARK, MACHINE HEAD, METALLICA, NINE INCH NAILS, NIRVANA, P.O.D., PANTERA, PAPA ROACH, PEARL JAM, PRODIGY, RAGE AGAINST THE MACHINE, SEPULTURA, SLIPKNOT, SOULFLY, STATIC X, SYSTEM OF A DOWN, TOOL i wiele innych.

Jest to najprawdopodobniej nasza ostatnia impreza w Proximie pod nazwą Hard Zone. Oczywiście nigdy nie mów nigdy, niemniej nadeszła pora, aby pożegnać się z pewnym etapem w naszym życiu.

Hard Zone to było miejsce, muzyka, klimat i przede wszystkim ludzie. Miejsce od 2012 roku już nie to samo. Muzyka w większości naturalną koleją rzeczy odeszła do lamusa. Klimat się rozproszył. Ludzie pozakładali rodziny, poszli za chlebem, skoncertowali się na życiu osobistym i zawodowym.

Jednakże Hard Zone na zawsze pozostanie w naszych sercach. Był imprezą magiczną, absolutnie wyjątkową. Był to bodajże najdłużej nieprzerwanie trwający (1996-2012) cotygodniowy cykl imprez w Polsce (nagroda dla tego, kto udowodni fałszywość tego twierdzenia). Zespolił ze sobą liczne talenty muzyczne, przyjaciół, pary i rodziny. Dał nam kupę radości ze wspólnej zabawy! W spontaniczny sposób zrodził unikatową kulturę tańca i ekspresji parkietowej. I przede wszystkim dał nam to, czego jako młodzi buntownicy potrzebowaliśmy najbardziej – akceptację swojej odmienności, wariactwa, złości i buńczuczności.

Każdego, kto względem nazwy Hard Zone żywi choć odrobinę zbierzne uczucia serdecznie zapraszamy 20 grudnia do Proximy. Postaramy się jak najwierniej odtworzyć muzyczny klimat imprezy z czasów jej świetności.

**

Proxima, Żwirki i Wigury 99a

piątek, 20 grudnia

godz. 21

Happy Hour 21-22: piwo 5pln

Wstęp:
10pln – lista FB*
15pln – pozostali
*Aby zapewnić sobie wejściówkę w cenie 10pln wystarczy oznaczyć się na stronie wydarzenia jako osoba biorąca udział do godz.18 w dniu imprezy.

**

Zapraszają:

HOLERNA ZUOŚĆ
https://www.facebook.com/holernazuosc