Date & time Venue Hybrydy Ticket distribution ebilet.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

18 listopada Galactic Empire przyjadą do Warszawy, by zabrać was w podróż po uniwersum “Gwiezdnych wojen” w wersji cięższej i jeszcze bardziej majestatycznej. Amerykańscy progmetalowcy są fanami legendarnej filmowej sagi, a ich kosmiczne wędrówki wciągają bez reszty. Zespół promuje tegoroczne wydawnictwo “Special Edition”.
Galactic Empire will take you on a truly unique journey through the galaxy in a prog metal version! See you in Warsaw on November 18th!

GALACTIC EMPIRE (USA) prog metal:
Pomysł Galactic Empire na siebie jest bardzo klarowny – chodzi o przerobienie najróżniejszych elementów ścieżek dźwiękowych do „Gwiezdnych wojen” na metal. Już sam koncept brzmi intrygująco, a co najważniejsze amerykański skład ma odpowiednie narzędzia, aby trzymać słuchacza w napięciu. Zupełnie, jak podczas zapierającego dech w piersiach seansu filmowego. Powstała w Lancaster formacja tchnęła dużo progmetalowego ducha w te legendarne melodie, co skutkuje nie tylko większym rozmachem, ale także standardami wykonawczymi wzniesionymi na wyżyny. Galactic Empire uwielbiają mieszać, łamać rytmy, stosować nietypowe aranżacje, a od czasu do czasu nawet przyłożyć djentowym riffem. Pędźcie na warszawski koncert, bo drugiej takiej przygody prędko nie doświadczycie.
https://www.facebook.com/galacticempireofficial

https://www.instagram.com/galacticempireofficial/

🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀 *9 VI | 10:00*:
https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

EBILET