Date & time Venue Palladium Tickets 120/150/160/200 PLN Tickets null Ticket distribution ebilet.pl
empik
media markt, saturn

Sorry, this entry is only available in Polish.

Już 23 czerwca w warszawskim Teatrze Palladium odbędzie się FM POWER WEEKEND 2018 – Fitness & Muscle Weekend. To niewątpliwie najlepsze SHOW oraz jedyna okazja do poznania najbardziej motywujących osób w Polsce. FM POWER WEEKEND 2018 bilety już w sprzedaży!
W programie FM POWER WEEKEND:
– Poznamy i nagrodzimy najlepszych SUPERBOHATERÓW MOTYWACJI w ramach jubileuszowej 5. EDYCJI PLEBISCYTU FITNESS MOTYWATORY – statuetka FM staje się marzeniem bardzo wielu osób, a część z nich jest już w gronie nielicznych, którzy w podziękowaniu za motywację innych, otrzymali wyjątkową nagrodę, m.in.: Małgorzata Mączyńska, Katarzyna Dziurska, Natalia Gacka-Dressler, Jakub Mauricz, Jacek Kramek, Tomasz Słodkiewicz, Radosław Smyk czy Jacek Ratusznik.
– MUSCLEMANIA POLAND SHOW 2018 – Pierwsza polska edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem mediów, relację na żywo transmitowało m.in. radio ESKA a podsumowanie pokazów można było obejrzeć m.in. w telewizji TVN24, TTV oraz zagranicznych serwisach internetowych.
To jedyna możliwość, by przeżyć na żywo wydarzenie od którego swoją karierę rozpoczął, m.in: Ulisses, Tavi Castro, Simeon Panda, Chul Soon i wiele innych osobowości ze świata fitness.
Na koniec wspólnie uczcimy finał Najbardziej Motywującego Weekendu w Polsce przy wyśmienitym cateringu oraz muzycznych atrakcjach!