Date & time Venue Proxima Tickets Bilety w cenie 99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu Lineup 🚪 19:00 - Drzwi
🎸 19:30-20:10 - Brymir
🎸 20:25-21:25 - SKÁLMÖLD
🎸 21:45-... - FINNTROLL
Ticket distribution ebilet.pl knockoutprod.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

🇵🇱 Europejska trasa Finntroll obejmie dwa koncerrty w Polsce! Fiński zespół wystapi w Warszawie oraz w Krakowie wraz ze Skálmöld oraz Brymir.
🇬🇧 Finntroll’s European tour will include two shows in Poland! Finnish band will perform in Warsaw and Cracow with Skálmöld and Brymir.

🎸 𝗙𝗜𝗡𝗡𝗧𝗥𝗢𝗟𝗟 🇫🇮 folk metal
Po długich siedmiu latach przerwy Finnntroll wydają nowy album, by przypomnieć wszystkim, kto rządzi w folkmetalowym świecie – a przynajmniej w jego mrocznych rewirach. Pierwsze opublikowane już utwory z “Vredesvävd” dowodzą, że Finowie nie kłamią zapowiadając materiał “bezwstydnie niemodny, dziki i chwytliwy”. To siódmy album grupy, która niczym szalona czarownica, wrzuca do kotła wszystko, co ma pod ręką: chwytliwe melodie, galopujące tempo, jad black metalu i rockandrollowy feeling. Ale dopiero na koncertach pokazują na co naprawdę ich stać, o tym wie każdy, kto dał się tym trollom zaprosić pod scenę.
🔗 https://www.trollhorde.com/
🔗 https://www.facebook.com/officialfinntroll/
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=eLSA4OT0f7k
🎸 𝗦𝗞Á𝗟𝗠Ö𝗟𝗗 🇮🇸 folk metal
Gdyby wikingowie władali gitarami równie biegle jak mieczami, mogliby podbić świat nie robiąc nikomu krzywdy i samemu nie narażając się na kontuzje. Wspominamy o tym nie bez powodu, bo nazwę tej islandzkiej grupy tłumaczyć należy jako Epoka Mieczy, ale ich bronią są właśnie riffy gitar. Oraz podniosłe, hymniczne refreny, przy których ruszałoby się do boju choćby zaraz… Mają za sobą dekadę kariery i aż pięć udanych płyt, w których zgrabnie kłaniają się nie tylko groźnym przodkom, ale i klasyce heavy oraz thrash metalu.
🔗 https://skalmold.is/
🔗 https://www.facebook.com/skalmold/
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=NspqUmnMzRA
🎸 𝗕𝗥𝗬𝗠𝗜𝗥 🇫🇮 melodic death metal:
Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak brzmi Brymir, rzućcie okiem na okładkę “Wings of Fire” – oślepiająco jasne barwy, ogień, zmutowany anioł-rakieta… Jest tu wszystko. Podobnie w ich numerach. Fiński skład bez większego wahania bierze na warsztat symfoniczny metal, melodeath i tyle pomysłów z innych bajek, ile się da. To są przeboje wypełnione po brzegi świetnymi melodiami – na koncercie zalecamy machanie pięściami i wyrykiwanie melodii z refrenów.
🔗 https://www.facebook.com/Brymir
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=3XEF1DmxEjA
🔗 https://www.instagram.com/brymirband/

🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)
https://ebilet.pl

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

W związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie kampusu ochota uniwersytetu warszawskiego, zwracamy się do wszystkich uczestników planowanego wydarzenia o:

• korzystanie z wejścia na teren campusu od strony ulicy Żwirki i Wigury,
• niezbliżania się do ogrodzonego płotami terenu budowy,
• zachowania bezpiecznej odległości od pojazdów budowlanych korzystających ze wspólnych dróg dojazdowych.

Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia!
Klub Proxima