Date & time Venue Proxima Tickets Bilety w cenie 99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu Lineup 19:00 - drzwi
19:30 - koncert
Ticket distribution ebilet.pl
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Trasa koncertowa Finntroll przesunięta na jesień 2022 roku

Prezentujemy nowe terminy koncertów Finntroll w Polsce!

Europejska trasa zespołu została ponownie przeniesiona. Finntroll i Skálmöld zaprezentują się w naszym kraju w nowych terminach: 17 listopada 2022 roku w warszawskim klubie Proxima oraz 18 listopada 2022 roku w krakowskim Kwadracie. Planowany support grup – kanadyjski skład Atavistia, nie wystąpi podczas koncertów przełożonej trasy.

Przypominamy, że wszystkie zakupione bilety na koncerty będą ważne w ich nowych terminach! Dokonywanie zwrotów i wymiany wejściówek jest nadal możliwe w miejscu ich zakupu.

Przedsprzedaż biletów na koncerty trwa na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

? FINNTROLL (Finlandia) folk metal
Po długich siedmiu latach przerwy Finnntroll wydają nowy album, by przypomnieć wszystkim, kto rządzi w folkmetalowym świecie – a przynajmniej w jego mrocznych rewirach. Pierwsze opublikowane już utwory z “Vredesvävd” dowodzą, że Finowie nie kłamią zapowiadając materiał “bezwstydnie niemodny, dziki i chwytliwy”. To siódmy album grupy, która niczym szalona czarownica, wrzuca do kotła wszystko, co ma pod ręką: chwytliwe melodie, galopujące tempo, jad black metalu i rockandrollowy feeling. Ale dopiero na koncertach pokazują na co naprawdę ich stać, o tym wie każdy, kto dał się tym trollom zaprosić pod scenę.

? SKÁLMÖLD (Islandia) folk metal
Gdyby wikingowie władali gitarami równie biegle jak mieczami, mogliby podbić świat nie robiąc nikomu krzywdy i samemu nie narażając się na kontuzje. Wspominamy o tym nie bez powodu, bo nazwę tej islandzkiej grupy tłumaczyć należy jako Epoka Mieczy, ale ich bronią są właśnie riffy gitar. Oraz podniosłe, hymniczne refreny, przy których ruszałoby się do boju choćby zaraz… Mają za sobą dekadę kariery i aż pięć udanych płyt, w których zgrabnie kłaniają się nie tylko groźnym przodkom, ale i klasyce heavy oraz thrash metalu.

? ATAVISTIA (Kanada) symfoniczny death metal
Nordycki metal z Kanady? Czemu nie, miewają tam mrozy równie srogie jak w Skandynawii, a surowego, naturalnego piękna więcej niż potrzeba, by zainspirować całe pokolenie artystów. Zdaje się, że najnowszy album kwartetu Atavistia z tego się narodził, bo choć wydany u progu lata, nosi tytuł “The Winter Way” i zimową opowieść snuje w rytm epickiego, melodyjnego black/death metalu.