Date & time Venue Proxima Tickets 80/100 PLN Tickets Moved Ticket distribution goout.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

KONCERT PRZENIESIONY DO PROGRESJI!

Po raz pierwszy w Warszawie – FEDUK, autor i wykonawca hitu – ROZOVOE WINO,da swój solowy koncert w klubie PROXIMA.

Osobowość Feduka kształtowała od dzieciństwa szkoła muzyczna, potem była piłka nożna i graffiti, aż wreszcie muzyka hip hop. Ta ostatnia rzecz pojawiła się w jego życiu w 2004 roku na Węgrzech, w stolicy Budapesztu, gdzie młody Fedya mieszkał przez 4 lata. W 2012 roku stał się znany w szerszych kręgach, jako autor soundtracku do pełnometrażowego filmu “Okolofutbol”, który w pewien sposób zaznaczył pojawienie się pewnego statusu wykonawcy na lokalnej scenie rapowej.

Od 2015 roku Fedor Insarov jest członkiem RANDOM CREW. Rezultatem współpracy z ideologicznym liderem Alexejem Rożkovem, była seria wartościowych klipów wysokiej jakości, które dały mocny popęd dla nowych wersji. W rezultacie – za plecami muzyka jest pięć pewnych siebie, niezależnych albumów, wśród których znajduje się ostatni “FRI”, tak dobrze wyceniony przez młodzież. Zimą 2016 roku Feduk świętował swój występ w Łużnikach, gdzie tłum tysięcy widzów spiewał wszystkie utwory bez wyjątku.

Uczciwość dla samego siebie, dla swojej muzyki i jej świadomości jest tym, co otwiera wykonawcę na słuchacza. Wraz z ekspresją, rośnie skala każdego nowego koncertu. Zdobywając doświadczenie i fanów, badając style i nieustannie próbując różnych rzeczy, dzisiaj FEDUK nadal osiedla się na playlistach koneserów odpowiedniego hip-hopu.

Bilety dostępne na goout.net