Date & time Venue Palladium Tickets 100-120 PLN Lineup Czas trwania: 2h z przerwą Ticket distribution bileteria palladium biletyna.pl ebilet.pl goout.net kupbilecik.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

Drodzy Państwo,
Organizator spektaklu Dziwna Para, zaplanowanego na dzień 31 maja o godzinie 17.30 i 20.30 zdecydował o połączeniu spektaklu w jedno wydarzenie. W związku z tym, odbędzie się spektakl tylko o godzinie 17.30.❗️Osoby posiadające bilety na wydarzenie o 20.30 otrzymają stosowne komunikaty z bileterii, w której zakupili bilety z możliwością uczestnictwa w wydarzeniu o 17.30. Jeśli ta godzina nie będzie Państwu pasowała, istnieje możliwość zwrotu biletów. Za utrudnienia przepraszamy i liczymy wraz z Teatr Gudejko, że mimo wszystko spotkamy się w komplecie!
pozdrawiamy
Zespół Palladium

Cezary Żak i Artur Barciś w legendarnym hicie Broadwayu. „Dziwna para” w wykonaniu polskich aktorów bawi do łez.

Dwóch kumpli w kwiecie wieku. Oskar (Cezary Żak) to dziennikarz sportowy, bałaganiarz i hedonista. Namiętność do tak zwanych uroków życia doprowadziła go do rozwodu. Dzięki rozstaniu zyskuje jeszcze więcej czasu na swoją pasję, czyli cotygodniowe partie pokera z przyjaciółmi.

Feliks (Artur Barciś) jest zupełnym przeciwieństwem swojego przyjaciela – pedantyczny domator, hipochondryk i histeryk. Kiedy jego małżeństwo także się rozpada, Oskar proponuje mu wspólne mieszkanie.

Zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów jest dowcipne i ciepłe. Uwielbiany przez publiczność duet aktorski gwarantuje udaną zabawę.

Obsada:
Artur Barciś
Cezary Żak
Viola Arlak
Piotr Skarga
Witold Wieliński
Wojciech Wysocki
Agnieszka Michalska/Katarzyna Żak

Czas trwania: 2 godziny z przerwą

Bilety