Date & time Venue Hybrydy Tickets od 99 zł Tickets Cancelled Ticket distribution biletomat.pl goingapp.pl goout.net Links Facebook Event

Z powodów niezależnych od zespołu i organizatorów warszawski koncert grupy Deerhunter został odwołany. Bilety można zwracać w bileterii, gdzie dokonano zakupu. W razie problemów ze zwrotami prosimy o kontakt na adres mailowy hello@distorted-group.com

Distorted Festival 2019 prezentuje:

Deerhunter na pierwszym koncercie w Warszawie!

BILETY:
➡ https://www.biletomat.pl/pop-rock/deerhunter-warszawa-8179/ (on-line i elektroniczne)
➡ https://goout.net/pl/bilety/deerhunter/ytqe/
➡ https://goingapp.pl/evt/2129440/deerhunter

Deerhunter to założony w 2001 roku w Atlancie w stanie Georgia amerykański zespół nagrywający obecnie dla wytwórni. Warszawski koncert grupy jest częścią europejskiej trasy koncertowej promującej najnowszą płytę kwintetu, tegoroczną „Why Hasn’t Everything Already Disappeared?”

Dowodzona przez charyzmatycznego Bradforda Coxa ekipa mimo wciąż ewoluującego brzmienia pozostaje jedną z ikon indie rocka i uważana jest za jeden z najważniejszych zespołów XXI wieku.

Niemal od momentu zawiązania grupa znajduje w centrum zainteresowania serwisu Pitchfork, a jej nagrania regularnie lądują na listach najlepszych płyt roku. Deerhunter debiutował “Turn It Up Faggot” (2005), a wypłynął na szersze wody płytami “Cryptograms” (2007) i “Microcastle/Weird Era Cont.” (2008). Dyskografię grupy uzupełnia przełomowy “Halcyon Digest” z 2010, “Monomania” z 2013 oraz “Fading Frontier” z 2015, a także EPki “Fluorescent Grey” (2007) i “Rainwater Cassette Exchange” (2009).

Koncert odbędzie się ramach Distorted Festival 2019, na który złożą się jesiennie koncerty artystów z szeroko pojętej sceny niezależnej w różnych przestrzeniach klubowych Warszawy.