Date & time Venue Palladium Tickets 42-46 PLN Tickets null Ticket distribution bileteria palladium biletyna.pl ebilet.pl
empik
kupbilecik.pl
media markt, saturn
palladium.art.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

PIĘKNE, WZRUSZAJĄCE, CZARODZIEJSKIE PRZEDSTAWIENIE”
Krzysztof Stelmaszyk

„MNÓSTWO MAGII I POZYTYWNEJ ENERGII, WARTO WIERZYĆ W SWOJE MARZENIA”
Maciej Pol

„FANTASTYCZNY, OLŚNIEWAJĄCY! GORĄCO POLECAM”
Tomasz Kot

„TEN SPEKTAKL TRZEBA PO PROSTU ZOBACZYĆ !!!”
Teatr i Dziecko

Iluzjonista Tomasz Jusza napisał na swoim oficjalnym profilu na facebooku taki komentarz naszego spektaklu:
,,Pamiętacie, jak pisałem o tym, że wybieram się na spektakl „Czarodziej” do Warszawy? Właśnie z niej wróciłem, pełen pozytywnych wrażeń, oczarowany bajkową magią spektaklu w reżyserii Wojtka Rotowskiego.
Na deskach Teatru Palladium zagościło to, co w iluzji scenicznej jest najpiękniejsze – emocje – wywołane pięknymi efektami iluzjii wspartej znakomitą grą świateł, dźwięku, efektów specjalnych i video-mappingu.
Jako osoba, która na co dzień staje po tej drugiej stronie lustra, wiem jak bardzo zmienia się odbiór efektów iluzji, gdy jest możliwość zaprezentowania ich w odpowiedniej aranżacji, z odpowiednim światłem, muzyką, tłem za plecami. Wojtek i jego partnerzy na scenie – Julia Pasiorowska, Ada Gostkowska i Julian Waglewski – wspaniale wykorzystali te możliwości. Nie tylko do czarów, ale również do wspaniałych akrobacji, żonglerki, śpiewu czy gry aktorskiej. Żałuję tylko, że moje pendolino tak szybko odjeżdżało – nie miałem okazji na spokojnie porozmawiać z artystami, skończyło się więc na szybkim uścisku dłoni w foyer.
Polecam wszystkim ten spektakl, bo naprawdę warto wierzyć w magię…magię sceny i życia.”

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa, jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować ?

czar1200x760_01