Date & time Venue Proxima Tickets 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu Lineup ? 18:30 - Drzwi
? 19:30-19:55 - Sharptooth
? 20:10-20:40 - Jesus Piece
? 20:55-21:35 - No Turning Back
? 21:50-... - Comeback Kid
Ticket distribution eventim.pl knockoutprod.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Knock Out Productions prezentuje koncert Comeback Kid w Warszawie!

Kanadyjczycy z Comeback Kid pojawią się 24 kwietnia w warszawskim klubie Proxima. Grupa przyjedzie do naszego kraju promować wydaną w 2017 roku plytę „Outsider”. W roli supportów wystąpią: No Turning Back, Jesus Piece oraz Sharptooth.

Bilety już dostępne na:
? https://sklep.knockoutprod.net.

? COMEBACK KID (Kanada) hardcore, punk:

Czterech kumpli z Kanady, wielkich fanów hokeja na lodzie, postanowiło na przełomie wieków trochę pohałasować, nie zapominając przy tym o melodiach. Tak w 2000 roku narodził się zespół Comeback Kid, którego nazwa nawiązuje do legendy światowego hokeja, Kanadyjczyka Mario Lemieux. Z oryginalnej czwórki do dziś w zespole są Andrew Neufeld (wokal, gitara rytmiczna) i Jeremy Hiebert (gitara, chórki).

Czerpiąc ze skate punka i melodyjnego hard core’a, stworzyli świeży, nowocześnie brzmiący zespół, który w kilka lat stał się głównym przedstawicielem takiego grania na świecie. Przełomem w karierze okazała się wydana w 2005 roku płyta “Wake The Dead”. Kolejna wizyta w Polsce Comeback Kid poświęcona będzie promocji wydanej w 2017 roku przez renomowaną wytwórnię Nuclear Blast płyty “Outsider”.

Sprawdź, jeśli lubisz: Madball, Agnostic Front, Sick Of It All, H2O, Ignite…

▶ http://www.comeback-kid.com
▶ https://www.facebook.com/Comeback.Kid
▶ https://www.youtube.com/watch?v=xENaoWUuyp4

? NO TURNING BACK (Holandia) hardcore, metal:

Już ponad 20 lat przemierza świat i niestrudzenie promuje muzykę silnie inspirowaną nowojorską sceną hardcore’ową powstała w 1997 roku w holenderskiej Brabancji formacja No Turning Back. Przez ponad dwie dekady obecności na scenie i po wydaniu ponad ośmiu albumów w różnych wytwórniach, dorobiła się statusu kultowego. Holendrzy, balansując na granicy hard core’a i metalu, dodają do swojej muzyki punkowe elementy oraz niesamowitą umiejętność pisania kawałków, które w większości mają potencjał hymnów. Kolejna ich porcja trafi na niezatytułowany jeszcze album, którego premiera została zapowiedziana na kwiecień 2019 roku.

Sprawdź, jeśli lubisz: Terror, First Blood, Lionheart, Cold World…

▶ http://www.noturningback.nl
▶ https://www.facebook.com/NoTurningBackHC
▶ https://www.youtube.com/watch?v=h5avZyXmnBA

? JESUS PIECE (USA) heavy hardcore:

Brytyjski “Kerrang!” umieścił tych pięciu kolesi z Miasta Braterskiej Miłości na liście “Hottest bands of 2019”. Wcześniej kontrakt powstałemu w 2015 roku w Filadelfii zespołowi Jesus Piece zaoferowała ceniona w undergroundzie wytwórnia Southern Lord, a zaproszenia do występów wystosowali organizatorzy wielu liczących się festiwali punkowo-hardcore’owych, co też sporo mówi o potencjale kapeli.

Grupa wdarła się do świadomości słuchaczy na całym świecie w krótkim czasie. Wszystko przez imponujące potęgą i inteligencją połączenie ciężarowych gitar na miarę Kirka Windsteina i jego Crowbar z siłą uderzenia na miarę Sick Of It All i Cro-Mags. Zmierzyć się z nią można na debiutanckim albumie “Only Self” z 2018 roku. Ceniony serwis Stereogum umieścił go na pierwszym miejscu płyt hardcore’owych minionych 12 miesięcy.

Sprawdź, jeśli lubisz: Cro-Mags, Sick Of It All, Obituary, Crowbar, Code Orange, Nails…

▶ https://jesuspiecehc.bandcamp.com
▶ https://www.facebook.com/JesusPieceHC
▶ https://www.youtube.com/watch?v=LhHrdIr4MFw

? SHARPTOOTH (USA) hardcore:

Podobny stażem do Jesus Piece może się pochwalić pochodzący z doskonale znanego w świecie muzyki miasta Baltimore w stanie Maryland, kolebce Maryland Deathfest, zespół Sharptooth. Dla miłośników seriali to również miejsce akcji jednej z najlepszych produkcji w historii telewizji, “Prawo ulicy” (oryginalnie “The Wire”).

Shartptooth to: drobniutka Lauren Kashan (wokal), Keth Higgins (gitara), Lance Donati (gitara), Phil Rasinski (gitara basowa) i Conor Mac (perkusja). Od 2017 roku mają podpisany kontrakt z wytwórnią Pure Noise Records i jej nakładem w 2017 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu “Clever Girl”, o której jeden z recenzentów napisał, że jest doskonałym pocieszeniem w czasach, w których naprawdę trudno jest być optymistą.

Sprawdź, jeśli lubisz: Stick To Your Guns, Every Time I Die, Comeback Kid, Terror…

▶ http://sharptoothband.com
▶ https://www.facebook.com/SharptoothMD
▶ https://www.youtube.com/watch?v=yV9aZ02Cpn0

Zagrają:
COMEBACK KID (Kanada) hardcore, punk
+
No Turning Back (Holandia) hardcore, metal
Jesus Piece (USA) heavy hardcore
Sharptooth (USA) hardcore

Kiedy: 24 kwietnia (środa) 2019
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
? https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod