Date & time Venue Palladium Tickets 59 PLN Tickets null Ticket distribution bileteria palladium biletin.pl bilety24.pl ebilet.pl
empik
eventim.pl
media markt, saturn
ticketmaster.pl
ticketlive.bilety24.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Blue Cafe rusza w trasę DOUBLE SOUL TOUR!

Bilety

NOWOŚĆ! BILETY GRUPOWE:
Duety 2 – każdy bilet 49 zł – we dwoje, we dwie z przyjaciółką, z mamą (Dzień Matki się zbliża) na koncert
Grupowy 4, 8 – każdy bilet po 39 zł – z przyjaciółmi, z dziewczynami, z rodziną, z ekipą czyli niekończąca się majówka, maturzyści zrelaksujcie się!

Zespół wykona premierowe utwory z najnowszej płyty Double Soul oraz swoje największe hity. W trasie będą towarzyszyć formacji czołowi, polscy muzycy.
W ciągu 20 lat zespół zdobył wiele prestiżowych nagród, platynowych i złotych płyt osiągając bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym.

Najnowszy album Double Soul to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to “muzyka z duszą”.
Kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal zawsze niepokorny wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. Double Soulto także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która w niezwykle dojrzały i charyzmatyczny sposób zabiera nas w piękną muzyczną podróż. Głos Dominiki urzeka i zaskakuje.

Premiera albumu Double Soul 25 maja 2018.

Kontakt dla osób niepełnosprawnych : [email protected]