Date & time Venue Proxima Tickets 49/55/65 Tickets Moved Ticket distribution biletomat.pl ebilet.pl
empik
eventim.pl goingapp.pl
media markt
Links Facebook Event

Szanowni Państwo,
w związku z obecną sytuacją w kraju, koncert „Black River + Votum” z dnia 27.03.2020 zostanie przełożony na nowy termin. Bilety zachowują swoją ważność i nie trzeba ich nigdzie wymieniać.
Ponieważ przy zmianie daty wydarzenia musimy wziąć pod uwagę kilka zmiennych czynników nie jest to proces łatwy, a tym bardziej natychmiastowy.
Pragniemy również Państwa uspokoić, że w przypadku gdyby nowy termin nie był terminem dogodnym, można zwrócić bilety
w miejscu ich zakupu.
Prosimy o chwilę cierpliwości 🙂

BOW
PALLADIUM

Rock’n’rollowa supergrupa znowu w akcji! Po świetnych koncertach w kwietniu 2019 roku, Black River powraca, by promować swój najnowszy album, „Humanoid”. Z tej okazji zespół wystąpi na czterech klubowych koncertach: w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie oraz Gdańsku.

🛒Bilety:
49 – https://www.biletomat.pl/metal/black-river-warszawa-8908/
55 – https://sklep.ebilet.pl/176766285374292068 , Eventim.pl, Going., empik bilety, Media Markt
65 – w dniu koncertu

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌ Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

BLACK RIVER – rock/metal/punk

BLACK RIVER to grupa, w skład której wchodzą muzycy znani z takich formacji jak BEHEMOTH, DIMMU BORGIR, ROOTWATER, GEISHA GONER, HUNTER, VESANIA, czy NEOLITHIC. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi wokalisty Maćka Taffa, BLACK RIVER powróciło do aktywności wydawniczej i koncertowej, czego świadectwem jest nowy, bardzo dobrze przyjęty album „Humanoid” oraz okazjonalne koncerty tuż po jego wydaniu. W nowym roku BLACK RIVER planuje koncertować jeszcze więcej, a okazję do zobaczenia zespołu na żywo będą mieli fani w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Od początku istnienia BLACK RIVER działa w niezmienionym składzie:

Maciej Taff – wokal
Piotr „Kay” Wtulich – gitara
Artur „Art” Kempa – gitara
Tomasz „Orion” Wróblewski – bass
Dariusz „Daray” Brzozowski – perkusja

Na wiosennych koncertach na pewno nie zabraknie utworów z poprzednich, znakomitych płyt zespołu: debiutu „Black River” (2008) oraz „ Black’n’Roll” (2009).

🌐 https://www.facebook.com/BlackRiver669/
🌐 http://blackriver.pl/

🔈„Free Man” – https://www.youtube.com/watch?v=Q8CiouJzvVY
🔈„Lucky In Hell” – https://www.youtube.com/watch?v=OO1KoUaTXBw
🔈„Silence” – https://www.youtube.com/watch?v=8JvgTn-ckt0