Date & time Venue Proxima Tickets od 99 PLN Ticket distribution knockoutprod.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

🇵🇱 Cztery wcielenia ekstremalnego metalu: Belphegor, Kampfar, Hideous Divinity i Leach zagrają w Warszawie!
Tytani diabolicznego black metalu – Belphegor, zapowiadają polski koncert w ramach trasy The Devils European Aufmarsch 2023, promującej ich nowa płytę.
🇬🇧 Belphegor will perform in Poland with Kampfar, Hideous Divinity and Leach!

🎸 BELPHEGOR 🇦🇹 black metal, death metal:
Od “The Last Supper” sprzed 27 lat ciągle na froncie, ciągle na wojnie przeciw całemu światu. Black/death metal wykonywany przez skład z Austrii wciąż jest tak samo gniewny, intensywny i w dalszym ciągu smaga równie efektywnie co parę dekad wstecz. Helmuth dowodzi formacją skutecznie, nie pozwala sobie nawet na najdrobniejsze niedociągnięcia, przez co trio z Salzburga w dalszym ciągu przyciąga fanów i gra tyle koncertów, ile duża część podobnych jej grup nie zagra przez całą karierę. Sprawdźcie to na żywo, bo tutaj mamy do czynienia z esencją metalu w najbardziej plugawej i bezkompromisowej formie.
🔗 https://www.facebook.com/belphegor
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=ZVWuutfWY8M
🔗 https://www.instagram.com/belphegor_official/
🎸 KAMPFAR 🇮🇹 pagan black metal:
Od 1994 roku grupa sukcesywnie rozwija swoją ścieżkę black metalu o pogańskim kolorycie, gdzie jest miejsce na zamaszyste melodie, na wściekłość, ale nawet i na przebojowość. Na szczęście, mimo wszelkich przeciwności losu zespół w końcu wznosi się na szczyty. Coraz więcej dziennikarzy ich chwali, a tegoroczna “Til klovers takt” to być może najlepsze dzieło Norwegów. Kampfar to piguła wypełniona black metalem pierwszej wody. Najlepszym – chciałoby się rzec.
🔗 https://www.facebook.com/kampfarofficial
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=49KDDs3ZDJs
🔗 https://www.instagram.com/kampfar_official/
🎸 HIDEOUS DIVINITY (Włochy) brutal death metal:
W tekstach zdradzają inspiracje filozofią i wątkami kinematograficznymi, ale nie dajcie się zwieść – to maksymalnie brutalny i odczłowieczony death metal. Włosi mają bardzo prostą strategią: wyrządzić słuchaczowi krzywdę, poturbować go, a do tego nastraszyć przy użyciu najróżniejszych środków. Poziom furii w tej muzyce przekracza właściwie jakiekolwiek normy i bardzo dobrze. To w końcu brutalny metal śmierci podany bez jakiejkolwiek litości, a nie rurki z kremem. Jeśli lubicie, gdy wasze uszy chłoszcze stroboskop, nie możecie odpuścić sobie tego show.
🔗 https://www.facebook.com/hideousdivinity
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=KlnqtDP6Kzs
🔗 https://www.instagram.com/hideousdivinity/
🎸 LEACH 🇳🇴 death metal:
Leach jest zjawiskiem szwedzkim, a w dodatku składem wyjątkowo otrzaskanym – mają już trzy albumy i grają death metal pod stadiony w najlepszej tradycji skandynawskiej. Nie boją się heavymetalowej melodii albo i thrashowego pędu. To rzecz przebojowa, agresywna, a w dodatku świetnie zaprezentowana. Właśnie o takie piosenki w metalu chodzi.
🔗 https://www.facebook.com/leachswe
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=vgkIK8aRXqM
🔗 https://www.instagram.com/leachswe/

🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod