Date & time Venue Palladium Tickets 70 PLN // 80 PLN w dniu imprezy Lineup 19:00 drzwi
20:00 BARANOVSKI
Ticket distribution ebilet.pl goout.net Links Facebook Event GoOut link

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncert przeniesiony z 4.11.2022.

Od premiery ostatniego, drugiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego „BARANOVSKI 2” mija właśnie rok. To na tej płycie znalazły się przebojowe single „Nie mamy nic”, „Momenty”, „Wolność” oraz przede wszystkim „Lubię być z nią”. Klipy do tego ostatniego w wersjach studyjnej i akustycznej przekroczyły już 55 milionów wyświetleń na YT. Album „BARANOVSKI 2” uzyskał status Złotej Płyty, podobnie jak wydany w 2019 roku debiut wokalisty pt. „Zbiór”.
Ostatni rok to dla BARANOVSKIEGO przede wszystkim intensywna trasa koncertowa. W samym tylko letnim sezonie artysta wraz ze swoim zespołem zagrał ponad 50 koncertów, występując m.in. na Męskim Graniu oraz festiwalu Olsztyn Green.
Obecnie BARANOVSKI pracuje nad swoim trzecim albumem. Jego pierwszym zwiastunem jest opublikowany właśnie singiel „Joker”.
4 listopada zapraszamy na koncert BARANOVSKIEGO w klubie Palladium. Będzie to jeden z dwóch tylko występów zaplanowanych przez wokalistę na jesień tego roku. W programie nie zabraknie największych hitów, pojawią się także premierowe piosenki.

eBilet

Bilety