Date & time Venue Palladium Tickets 99 zł (pula I), 119 zł (pula II) Lineup 19:00 drzwi
20:00 Sylvie Kreusch
21:00 Balthazar
Tickets Sold out Ticket distribution ebilet.pl eventim.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

SOLD OUT!
Uwaga!
Uprzejmie informujemy, że zaplanowany na 19 marca 2022 r. koncert zespołu Balthazar zostaje przeniesiony na 5 maja 2022 r. Miejsce i godzina wydarzenia pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.
W przypadku gdy nowa data wydarzenia nie spełnia Państwa oczekiwań, istnieje możliwość zwrotu biletu do dnia 19.03.2022 r. w bileterii, w której dokonano zakupu.
Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!
Zespół Good Taste Production

Bilety w cenach: miejsca stojące: 99 zł (pula I), 119 zł (pula II).
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl – sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 7.05.2021 o godz. 10:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Znana z takich przebojów jak „Fever”, „Changes”, a ostatnio także z pochodzącego z najnowszego albumu „Losers”, belgijska grupa Balthazar zagra w Polsce jedyny koncert 19 marca 2022 r. w warszawskim Palladium.
Zmysłowy, stylowy i seksowny. W takich przymiotnikach określa się sam Balthazar i nie ma w tym nic dziwnego. Gdyby miały one swoje alternatywne brzmienie najlepiej wyrażałyby je piosenki pochodzące z takich albumów jak „Fever” i najnowszego „Sand” (2021 r.). To właśnie dzięki temu wydawnictwu grupa ugruntowała sobie pozycję króla alternatywnego pop-u, który panuje niepodzielnie także w granicznej krainie soulu. Czemużby nie! „(…) Mieliśmy poczucie, że przy „Fever” nie doszliśmy tam, dokąd chcieliśmy. Od tego wyszliśmy więc przy tworzeniu nowego albumu: pójdźmy o krok dalej.” – tłumaczy jeden z frontmanów grupy Maarten Devoldere.

Najnowszy album (tworzony po części także w trakcie pandemii) to pewnego rodzaju stawianie pierwszych kroków w miejscach nieznanych i stąd, być może, słychać na nim powiew świeżości, zmotywowania i młodzieńczej energii, podobnej do tej, którą pamiętać można jeszcze z 2010 r., gdy grupa wydała swój pierwszy album „Applause”. Unikalność „Sand” polega na tym, że łączy on minimalnie zaaranżowany pop z elegancką elektroniką i wyrafinowanym groovem. Album potwierdza status grupy jako nieustraszonych poszukiwaczy nietuzinkowych muzycznych rozwiązań i niepodważalny talent do songwritingu.
Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

Bilety:
www.ebilet.pl/muzyka/pop/balthazar/