Date & time Venue Palladium Tickets 44/48 PLN Tickets Cancelled Ticket distribution bileteria palladium biletyna.pl ebilet.pl ewejsciowki.pl goout.net kupbilecik.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

Drodzy Widzowie,
informujemy, iż spektakl “Balet Jezioro łabędzie” planowany na dzień 26.04.2020 godz. 11:00 zostaje odwołany. Jednocześnie zachęcamy do przybycia na kolejny terminy tego spektaklu już w nowym sezonie teatralnym tj: 22.11.2020.
Zwrot należności za bilety tylko w miejscu ich zakupu.
pozdrawiamy,
BOW
Palladium

Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego „Jezioro Łabędzie” zabierze Was do baśniowej krainy tańca i muzyki. Poznacie historię Odetty, księżniczki zaklętej w łabędzia przez złego czarownika Rotbarta. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, potędze miłości i uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci. Czy miłość i uczucie księcia Zygfryda ocalą Odettę przed klątwą Rotbarta? Czy uda jej się powrócić do świata ludzi? Tego dowiecie się już wkrótce, kiedy nadlecą łabędzie z baśniowej krainy…i zabiorą Was na swych skrzydłach do baletowego świata księżniczki Odetty. Spektakl „Jezioro Łabędzie” to inscenizacja łącząca klasykę baletu z tańcem współczesnym. Jest skierowany dla dzieci od lat 3 do 100, oczaruje zarówno widza młodego jak i dorosłego.

Bilety