Date & time Venue Proxima Tickets 99 PLN // 104 PLN Lineup 18:00 drzwi
18:30 Kassogtha
19:20 VEIL OF MAYA
A20:35 AVATAR
Ticket distribution livenation.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncert AVATAR zaplanowany na 28 lutego tego roku w klubie Proxima, w Warszawie został przełożony na 18 marca 2023 roku.
Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.
Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą.

AVATAR show due to take place this year on February 28th at Proxima club, Warsaw has been rescheduled to March 18th, 2023.
All tickets will be valid for the new date so please hold on to them. In the meantime, stay safe and look after each other.
The ticketing agent you used to buy your ticket will be in touch.

AVATAR zapowiada trasę koncertową pod tytułem „Going Hunting”, w ramach której odwiedzą także Polskę? ?

Bilety:
➡️https://www.livenation.pl/show/1338657/avatar/warsaw/2022-02-28/pl

Grupa Avatar, która od lat cieszy się ogromną popularnością i ma w Polsce spore grono oddanych fanów, przyjedzie do naszego kraju już w 2022 roku! Poznaliśmy supporty polskiego koncertu!

Grupa AVATAR koncertowała w wielu krajach u boku takich sław jak Five Finger Death Punch, Sabaton, Lacuna Coil czy Avenged Sevenfold. Zespół odwiedził również największe światowe festiwale: Welcome to Rockville oraz Earthday Birthday w USA, Bloodstock oraz Wacken Open Air w Niemczech, Alcatraz Metal Fest w Belgii, Metaldays w Słowenii czy Download w Wielkiej Brytanii. Kapela zrobiła również furorę na Pol’and’Rock Festival 2019, podczas którego podbiła serca polskiej publiczności. Już niedługo AVATAR zagości w Polsce!

Mroczni i szaleni heavy-metal-n’-rollowi wizjonerzy znani, jako AVATAR nie wybrali swojej nazwy przypadkowo. “Awatar” jest definiowany, jako manifestacja bóstwa w formie cielesnej, lub ikona reprezentująca odrębną istotę w innej sferze. Oba znaczenia doskonale opisują szwedzką rockową sensację.

Czarnoksiężnicy z zespołu AVATAR maja ambicję zatrzeć granice między zespołem muzycznym, trupą teatralną i mistrzowskim kinem grozy. Serią albumów i teledysków zapraszają słuchaczy do krainy Avatar Country, w której rządzi metal. Utwory AVATAR to epickie hymny – precyzyjnie wycelowane w krajobraz kulturowy, który jest gotowy na świeże piosenki od zespołu z gigantyczną osobowością.

Infiltracja kulturowa AVATAR obejmuje zarówno komercyjne radio rockowe, jak i serwisy streamingowe, gdzie utwory takie jak “The Eagle Has Landed”, “Hail the Apocalypse” i “Let it Burn” zgromadziły ponad 100 milionów odtworzeń.
AVATAR powrócił w 2020 roku z odważnym manifestem o nazwie “Hunter Gatherer”. Ósmy album zespołu to bezlitosne studium traktujące o bezmyślnej ludzkości, która z prędkością światła pędzi w niepewną przyszłość. Utwory takie jak “A Secret Door”, “Colossus” czy “Age of Apes” to gotowe hymny współczesności.

Podczas warszawskiego koncertu zobaczymy również Veil of Maya i Sonic Assault.

Amerykański zespół Veil Of Maya to jeden z czołowych przedstawicieli progresywnej sceny Deathcore. Jeden z największych obecnie zespołów na szeroko pojętej scenie deathcore’owo-metalcore’owej istnieje od 2004 roku. Ich niezwykłe, energetyczne koncerty zachwycają fanów na całym świecie. Ostatnim albumem w dorobku grupy jest wydany w 2017 roku “False Idol”. Grupa jednak nie próżnuje i stale wydaje pojedyncze piosenki. Najnowsza z nich “Outrun” wywołała niemałą sensację wśród fanów grupy i znawców gatunku. Wcześniej grupa wypuściła jeszcze “Members Only” z 2019 roku, “Outsider” z 2020 roku oraz “Viscera”, który został wydany na początku tego roku.

Sonic Assault to niedający się jednoznacznie sklasyfikować metalowy zespół pochodzący z Göteborga w Szwecji. Grają progresywny thrash metal z dużymi wpływami innych gatunków, takich jak black metal czy hardcore. Po długiej przerwie zespół odrodził się w 2019 roku z nowym perkusistą, brzmieniem i wizerunkiem.
Website |