Date & time Venue Proxima Ticket distribution knockoutprod.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

🇵🇱 Gdy Annisokay grają metalcore pocięty post-hardcorem, wierzy się im w stu procentach. Uwierzycie im też na żywo, już tej jesieni! U ich boku zobaczymy młody norwerski skład Fixation.
🇬🇧 Annisokay will come back to Poland for two shows in Cracow and Warsaw with Fixation as a support.

🎸 𝗔𝗡𝗡𝗜𝗦𝗢𝗞𝗔𝗬 🇩🇪 post-hardcore:
W okolicach “Devil May Care” z 2016 roku Annisokay szturmem wdarło się w świat rock/metalowej popularności. Lata szlifowania rzemiosła przyniosły imponujące efekty, ponieważ kapela zawrotnym tempie rozwijała swoje umiejętności na polu skrajnie emocjonalnego metalco-re’u i post-hardcore’u. W związku z tym słuchacze docenili nie tylko sukcesywnie rozwijany warsz-tat, ale przede wszystkim maksymalnie rozedgraną emocjonalność – jak to w metalcorze i post-hc. Annisokay nie szminkuje niczego i nie próbuje udawać kogoś innego. To wrzask prosto z trzewi, a nie wyreżyserowany teatrzyk. Z płyt działa wspaniale, a wyobraźcie sobie, ile zyskuje w wypadku konfrontacji na żywo.
🔗 https://www.facebook.com/annisokay
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=oMC_y_VR75M
🔗 https://www.instagram.com/annisokay/
🎸 𝗙𝗜𝗫𝗔𝗧𝗜𝗢𝗡 🇳🇴 metalcore, alternative rock:
Jeśli ktoś uznałby, że Fixation złapali pana boga za nogi, trudno byłoby odmówić prawdziwości tego stwierdzenia. Norweska załoga za sprawą EP-ki “Global Suicide” zatrzęsła metalcore’owym światkiem, chętnie żeniąc go z melancholijną przebojowością alt-rocka sprzed dwóch dekad i wyjątkowo dopracowanymi melodiami. Ich fanem jest sam Jordan Fish z Bring Me The Horizon – takie laury uznania to najlepszy stempel jakości, jaki można sobie wyobrazić.
🔗 https://www.facebook.com/FixationMusic
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=a7Jmln5hXew
🔗 https://www.instagram.com/fixationband/

🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)
https://ebilet.pl

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod Pokaż mniej
Muzyka
Warszawa