Date & time Venue Proxima Tickets 40 PLN/50 PLN w dniu koncertu Lineup 17.00 – drzwi
18.00 – koncert Bluesmaszyna
19.30 – Ania Rusowicz
Tickets null Ticket distribution ebilet.pl
empik
eventim.pl goout.net
media markt, saturn
ticketclub.pl ticketmaster.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncert odbywa się w ramach IX International Ochota Blues Festival.

Ania Rusowicz – polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK , kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając 4 płyty płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”. Koncerty w Polsce i zagranicą, programy, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.
W roku 2015 wystąpiła na Przystanku Woodstock na którym stworzyła projekt Flower Power zarejestrowany i wydany na dvd. W roku 2016 wokalistka wystąpiła w hicie kinowym pt.’’Sztuka kochania” a piosenka „W co mam wierzyć’’ w jej wykonaniu długo utrzymywała się na listach przebojów. Ostatnio ukazał się jej alter album pt. niXes który świadczy o wielowymiarowości twórczości Artystki. Występowała i nagrywała z takimi Artystami jak Wojtek Mazolewski, Organek czy zespół Raz Dwa Trzy.
Działalność Ani nie ogranicza się wyłącznie do występów scenicznych, z zawodu wokalistka jest psychologiem- prowadzi warsztaty z „psychologii sceny” .

BLUESMASZYNA– warszawsko-pruszkowski zespół bluesowy założony w 2007 roku przez Karola Lechowskiego (uczestnik The Voice of Poland 2017, trzykrotny zwycięzca Best Voice of Warsaw). Zespół zagrał kilkaset koncertów, biorąc udział na najważniejszych festiwalach i imprezach bluesowych w Polsce: Suwałki Blues Festival, Rawa Blues Festiwal, Olsztyńskie Noce Bluesowe, Jimiway Blues Festival, International Ochota Blues Festival w Warszawie, Hard Rock Cafe w Warszawie, Bluesroads Festival w Krakowie, Warsaw Blues Night, Bieszczad Blues.
Zespół ma na koncie album „Blues to Siła”, składający się z autorskiego repertuaru zespołu.

W muzyce zespołu BLUESMASZYNA odnaleźć można zarówno brzmienie przedwojennego bluesa, ragtime’u, rock’n’roll’a, jak również blues rocka i texas boogie. Elementami przewodnimi brzmienia zespołu jest silny, charakterystyczny głos wokalisty, oraz pełna energii i nietypowej barwy harmonijka ustna. Koncerty przepełnione wyjątkowym kontaktem z publicznością dostarczą doskonałej zabawy, a także przeprowadzą przez ciekawą historię bluesa.

Skład zespołu:
Karol Lechowski – harmonijka, wokal
Jan Sikorski – gitara
Artur Zajączkowski – perkusja
Piotr „Lemon” Kowalski – gitara basowa
Przekonaj się jak grają prawdziwi misjonarze bluesa!

[email protected]
https://www.facebook.com/BLUESMASZYNA/

Bilety