Date & time Venue Proxima Tickets od 119 PLN Lineup 19:00 drzwi
20:00 support: Tomberlin
21:00 ANGEL OLSEN
Ticket distribution ebilet.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncert został przeniesiony do klubu Proxima. Wszystkie bilety zachowują ważność.
Angel Olsen z najnowszym albumem „Big Time” w Warszawie! Artystka zagra 6 października 2022 w warszawskiej Proximie.

„Big Time” to album o ekspansywnej sile nowej miłości, ale tę jasność i optymizm łagodzi głębokie i wielowarstwowe poczucie straty. Podczas procesu godzenia się z jej seksualnością i konforntacji z traumami, które nie pozwalały jej w pełni zaakceptować siebie, Angel Olsen dokonała przed rodzicami coming outu, czego unikała od zawsze. „Wreszcie, w dojrzałym wieku 34 lat, mogłam być sobą” – powiedziała. Trzy dni później zmarł jej ojciec, a krótko po tym matka. Okruchy tego żalu — skrócenia szansy na to, by rodzice mogli ją wreszcie w pełni poznać — są porozrzucane po całym albumie.

Trzy tygodnie po pogrzebie matki leciała samolotem do Los Angeles, by spędzić miesiąc w Kanionie Topanga, nagrywając ten niesamowicie mądry i czuły nowy album. Strata od dawna była tematem elegijnych piosenek Angel Olsen, ale niewielu potrafi pisać z dość lekkomyślną energią, jak ona. Pracuje z elastycznym, ekspansywnym mistrzostwem swojego głosu — zarówno dźwiękowo, jak i artystycznie. To utwory nie tylko o żałobie, ale o odnajdywaniu wolności i radości w niedostatkach.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w środę, 30 marca 2022 o 11:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 1 kwietnia 2022 o 11:00.

Bilety na stronie eBilet