Date & time Venue Palladium Tickets 159 PLN //169 PLN Tickets Cancelled Ticket distribution ebilet.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Agnes Obel wraca do Polski!
Artystka wystąpi w Warszawie i Gdańsku

Po wyprzedanym wiosennym koncercie w warszawskiej Progresji artystka powraca na dwa kolejne występy – 27 sierpnia w gdańskim Starym Maneżu oraz 28 sierpnia w warszawskim Palladium.

***

Agnes Obel, wielokrotnie nagradzana duńska artystka debiutowała w 2010 roku krążkiem „Philharmonics”, który okazał się sukcesem na miarę platyny. Kolejne albumy – „Aventine” i „Citizen Of Glass” zyskały jeszcze większe uznanie. Świetnie przyjęte przez publiczność płyty oraz obecność kompozycji Agnes w wielu hitowych serialach („Dark”, „Euforia”, „Wielkie kłamstewka”, „Reign”) przyniosły artystce popularność na całym świecie.

Uwielbiana przez polską publiczność Agnes Obel powraca z nową płytą „Myopia”, której premiera odbędzie się 21 lutego. Jak mówi sama artystka praca nad albumem wymagała od niej totalnego skupienia i odseparowania od świata zewnętrznego. Podkreśla, że kompozycje są wynikiem próby uporania się z przeszłością oraz chęci powrotu do korzeni. Jedno jest pewne – na nowym krążku z pewnością znajdziemy wspaniałe kompozycje przepełnione emocjami, za które tak bardzo doceniamy artystkę.

Bilety:
Ebilet