Date & time Venue Proxima Tickets od 149PLN Ticket distribution ticketmaster.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Destruction na jedynym koncercie w Polsce celebrującym 40-lecie działalności w towarzystwie Razor, Enforcer i Crisix!
Niemieccy giganci thrash metalu celebrują w tym roku cztery dekady działalności. Jedyny koncert w ramach ich jubileuszowej trasy odbędzie się w warszawskiej Proximie we wtorek, 31 października tego roku.
Przypominamy, że środa, 1 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy!
Autorzy „Infernal Overkill”, „Eternal Devastation” oraz „Mad Butcher”, czyli kamieni milowych w rozwoju gatunku zaliczani są razem z Sodom, Kreator i Tankard do Wielkiej Czwórki Teutonicznego Thrashu.
Na jubileuszowej trasie z pewnością nie zabraknie ikonicznych utworów takich jak „Bestial Invasion”, “Curse The Gods”, Life Without Sense” czy “Mad Butcher”!
Razor już w Byczynie zapowiedział, że wróci do Polski tej jesieni, ale czy spodziewaliście się w jakim towarzystwie? Jeśli jakimś cudem przegapiliście ich czerwcowy koncert, albo wręcz przeciwnie – wciąż Wam mało – to będzie najlepsza okazja, żeby usłyszeć ponownie “Cross Me Fool”, “Violent Restitution” czy “Evil Invaders”!
Dla Enforcer Polska to jeden z ukochanych krajów, co udowadniają koncertując u nas regularnie. A Polska publika regularnie udowadnia, że nie przyjeżdzają tu nadaremnie, bo ich koncerty zawsze są u nas świętem fanów thrash/speed metalu!
Skład wieczoru zamyka mający na swoim koncie już sześć płyt Crisix, który słynie z doskonałych koncertów!
Bilety już w sprzedaży:
https://www.ticketmaster.pl/event/31519