Date & time Venue Proxima Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Zaplanowany na 28 stycznia w warszawskim Klub Proxima koncert 100 gecs zostaje przełożony. Nowa data koncertu to 15 sierpnia 2022 roku. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność na nową datę. Wkrótce skontaktujemy się ze wszystkimi posiadaczami biletów.

Po wyprzedaniu każdego koncertu, jaki do tej pory zagrali, 100 gecs powracają, by ogłosić nadchodzącą trasę! Duet zagra 28 stycznia 2022 w warszawskiej Proximie.

Dylan Brady i Laura Les osiedli w popkulturze swoim debiutanckim albumem z 2019 „1000 gecs”, który został ogłoszony przez New Yorker „imponująco precyzyjnym maksymalistycznym ćwiczeniem bez zasad” i „ całkowicie niezrównoważonym w najlepszy możliwy sposób” – GQ. Innowacyjny projekt podbił serca fanów i krytyków – duet wyprzedał wszystkie dotychczasowe występy na żywo. W ciągu zaledwie kilku miesięcy po wydaniu debiutanckiego albumu zagrali pierwszy koncert z wnętrza gry Minecraft, a niedługo potem wyprzedali koncerty w całym kraju, udowadniając, że ich szybko rosnąca rzesza fanów istnieje nie tylko w zakątkach internetu. Po tym, jak ich światowa trasa latem 2020 roku została przełożona, Brady i Les kontynuowali muzyczną drogę, wydając „1000 gecs i The Tree of Clues”, przeróbkę oryginalnego albumu z kolaboracjami z takimi artystami jak Fall Out Boy, Charlie XCX, Rico Nasty, a także angażując fanów. Płyta została opisane przez NME jako „topiąca mózg, miażdżąca gatunki wizja przyszłości popu”.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w środę, 13 października 2021 o 9:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje we piątek, 15 października 2021 o 9:00. W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje biletów – Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).