Date & time Venue Palladium Tickets 300-1500 PLN Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl
empik
eventim.pl goout.net
media markt, saturn
ticketclub.pl ticketmaster.pl
empikbilety.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Konferencja 10 lat Bitcoina
Skorzystaj ze zniżki w przedsprzedaży:
50% zniżki – do 14 stycznia 2019
25% zniżki – od 15 stycznia 2019 do 20 stycznia 2019 roku

Bitcoin to kryptowaluta, czyli pieniądz oparty na kryptografii, funkcjonujący w internecie. Został on stworzony przez osobę lub grupę osób posługującą się pseudonimem Satoshi Nakamoto i wprowadzony do obiegu w 2009 r. Obecnie obchodzimy okrągłą rocznicę jego powstania i wokół tego święta organizowana jest w Palladium konferencja 10 lat Bitcoina.
Konferencja z 10 lat Bitcoina to unikatowa okazja, aby świętować początek rewolucji kryptowalutowej poznać wyjątkowe osoby oraz zdobyć bezcenną wiedzę z zakresu technologii blockchain. Wydarzenie zaplanowane jest na cały dzień i łączy ze sobą konferencję wraz z galą wręczenia nagród dla osób wyróżniających się w polskiej społeczności Bitcoin oraz branży kryptowalut. Po ciekawych wystąpieniach prelegentów i przyznaniu nagród przewidziane After party, na które uczestnicy wydarzenia udadzą się do znajdującego się w pobliżu klubu Hybrydy.

Zakup biletu umożliwia udział w konferencji, wieczornej gali, obiad podczas przerwy oraz wejścia na After party. Decydując się na zakup biletu VIP, otrzymujemy dodatkowo miejsce w strefie VIP
znajdującej się na balkonie Sali teatru oraz dostęp do open baru podczas trwania całej konferencji
i After party. W strefie VIP przed i po swoich wystąpieniach będą przebywać też zaproszeni prelegenci, więc będzie to doskonałe miejsce porozmawiać z nimi o nurtujących was sprawach.

Podczas konferencji 10 lat Bitcoina będzie można posłuchać wystąpień m.in. Mariusza Sperczyńskiego pomysłodawcy i założyciela giełdy bitSecurities oraz Bitmarket,Roberta Wiecko COO w Dash Core Group Inc, firmie odpowiedzialnej za development kryptowaluty Dash czy Jacka Czarneckiego prawnik działający obecnie jako legal counsel w MakerDAO. Swoje wystąpienia będą mieli też Tomasz Drwięga (Parity Technologies), Jakub Zarembiński (Tokenika), Artur Wiśniowski (Sapiency), Damian Dzienio (FlyingAtom), Mateusz Klemczak (Pacific), Marek Kierczyk (Universal Login) czy Rafał Zaorski (TJS). Pełna lista prelegentów wraz z ich biografiami znajduje się na stronie 10latbitcoina.com.pl.

Bilety