Date & time Venue Palladium Tickets 45 zł – 60 zł Tickets Sold out Links Facebook Event

Bilety wyprzedane!

Kilka pokoleń muzyków na jednej scenie – David Krakauer – niezrównany amerykański klarnecista, znany na całym świecie z wykonań muzyki klezmerskiej, oraz Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego!

Muzyka klezmerska powraca do miejsc, w których rozkwitała przed laty. Dzięki wszechstronności i wirtuozerii Krakauera melodie klezmerskie przeplatają się z innymi stylami muzycznymi. Wspólny koncert artystów porwie widzów w niezapomnianą muzyczną podróż.

II Międzynarodowy Festiwal Muzyki Europy Środkowo-Wschodniej EUFONIE 15-23 listopada 2019 r.

Tegoroczna odsłona Festiwalu EUFONIE będzie kolejną okazją do przybliżenia repertuaru muzycznego naszych bliższych i dalszych sąsiadów. Jedną z cech wyróżniających Festiwal jest różnorodność gatunkowa. W ślad za ubiegłoroczną edycją, która oprócz muzyki klasycznej prezentowała elektronikę i taniec na najwyższym, światowym poziomie, postanowiliśmy poszerzyć ofertę dodatkowo o jazz oraz muzykę dawną.

Wydarzenie będzie rejestrowane.

Organizatorzy: Narodowe Centrum Kultury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Mecenas: PKN ORLEN

Program całego wydarzenia: II Festiwal Muzyki Europy Środkowo-Wschodniej Eufonie

Bilety na wydarzenie będą sprzedawane w trzech pulach.
Pierwsza pula: wyprzedana .
Druga pula za 60 zł (normalny) 45 zł (ulgowy): wyprzedana.
Trzecia pula za 70 zł (normalny) 55 zł (ulgowy): wyprzedana.

Bilety ulgowe będą dostępne dla emerytów, rencistów, na podstawie ważnej legitymacji oraz dla młodzieży szkolnej i studentów do 26. roku życia na podstawie ważnej legitymacji. Studenci zagraniczni muszą posiadać międzynarodową legitymację studencką ISIC.